ZABAWY CZAS…….
W piątkowe popołudnie klasa II wraz z rodzicami i wychowawczynią Anną Andryszak wybrała się do Małego Peru w Piotrowicach. Celem wycieczki był zasłużony odpoczynek po całym roku intensywnej nauki oraz klasowa integracja. Czekało tam na nas wiele atrakcji. Dzieci mogły korzystać z placu zabaw, na którym były zjeżdżalnie, huśtawki i trampoliny. Najbardziej jednak przypadła im do gustu tzw. „tyrolka”.
Kolejnym punktem wycieczki były warsztaty plastyczne, na których każde dziecko mogło ozdobić według własnego pomysłu szablon małej alpaki i zabrać do domu.
Następnie odbyło się karmienie zwierząt. Alpaki były bardzo ufne i chętnie podchodziły po marchewki oraz pozowały do zdjęć.
Po wyczerpującej zabawie wszyscy zajadali się pyszną kiełbaską z ogniska i pieczonym chlebkiem.
Mimo bardzo zmiennej pogody, która przeszkadzała w zabawie, wszyscy wracali do domu zadowoleni i szczęśliwi.