21 czerwca 2016 20:29

Wycieczka do ZOO w Borysewie

Dnia 10 czerwca  uczniowie klasy  0, Ia,  Ib ,II i III  pod opieką wychowawców : p.U. Nowak, p. A. Filipiec,  p. A. Krysińskiej,  p. B. Konieckiej ,  oraz  p. A. Rydzewskiego  wybrali się na wycieczkę. Celem podróży było ZOO Safari w Borysewie, gdzie na uczniów czekało wiele atrakcji.

Podczas zajęć edukacyjnych usłyszeli ciekawostki z życia zwierząt, mogli  dotknąć  jaszczurkę, węża  i żółwia. Następnie uczniowie udali się do Figlarni, gdzie  mogli korzystać z różnych dmuchanych atrakcji.  Kolejnym punktem wycieczki był przejazd na kucyku i zabawa z kózkami, świnkami wietnamskimi, owieczkami i alpaką. Podczas spaceru podziwiali  zwierzęta                    z całego świata, w tym białe lwy i tygrysy, pumę, serwale, fokę szarą, żyrafy, antylopy, zebry, lemury, małpy i wiele innych. Po obiedzie była czas na pamiątki.

Wyjazd  był  bardzo udany, wszyscy świetnie się bawili,  a humory dopisywały.