08 czerwca 2016 17:25

Dzień Dziecka

W dniu 01.06. 2016r. wszyscy uczniowie naszej szkoły obchodzili swoje święto-DZIEŃ DZIECKA.  W tym dniu zadbaliśmy w sposób szczególny, by każde dziecko czuło się wyjątkowo i znalazło interesujące zajęcie dla siebie.

Punktualnie o godz. 8:45  został zoorganizowany apel, podczas którego Pani Dyrektor Aldona Dranikowska wraz z nauczycielami oraz pracownikami obsługi złożyła najserdeczniejsze życzenia wszystkim naszym uczniom. Następnie od godz. 8:45  do godz. 10:00 uczniowie wzięli udział w zajęciach zoorganizowanych w klubach tematycznych zgodnie ze swoimi upodobaniami. Nasze pociechy miały do wyboru:

KLUB WARCAB I GIER PLANSZOWYCH

KLUB PLASTYCZNY

KLUB FILMOWY MALUCHA

KLUB FILMOWY STARSZAKA

KLUB MUZYCZNY

KLUB CIEKAWEJ KSIĄŻKI

KLUB MŁODEGO CHEMIKA

KLUB MALUCHA

O godz. 10:00 wspólnie zjedliśmy drugie śniadanie.  Następnie odbyły się rozgrywki sportowe w dwóch kategoriach:

Klasy 0-III

DWA OGNIE

ZABAWY SPRAWNOŚCIOWE

Klasy IV-VI

UNIHOKEJ

DWA OGNIE

PALANT

RZUTY DO KOSZA

Chętni uczniowie mieli możliwość wzięcia udziału w Konkursie Piosenki ,, Śpiewać każdy może".  Co więcej, w tym dniu można było spędzać czas do woli na naszym wystrzałowym placu zabaw. Również nasi młodzi odkrywcy znaleźli coś dla siebie  podczas pracy z mapą w terenie.

Na zakończenie dnia, Pani Dyrektor, nauczyciele oraz uczniowie podsumowali ten niezwykle radosny dzień.

,,Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat" J. Korczak