23 listopada 2017 20:44 | Komunikaty

„Od szkolenia do zatrudnienia - EFS”

Szanowni Państwo,

Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Koninie prowadzi nabór kandydatów do projektu „Od szkolenia do zatrudnienia - EFS”.

To już 3 edycja projektu w ramach programu "Gwarancje dla Młodzieży" realizowana przez MCK na terenie subregionu Konińskiego.

Projekt ma na celu pomoc młodym ludziom w wejściu na rynek pracy i uzyskaniu zatrudnienia poprzez zdobycie kwalifikacji zawodowych podczas szkoleń i staży.

Wsparcie skierowane jest dla osób w wieku 18-24 lat, które nie pracują, nie uczą się dziennie, także osób niepełnosprawnych.

Oferujemy między innymi następujące formy wsparcia:

Szkolenia zawodowe

Staże zawodowe

Kurs prawa jazdy kat. B

Doradztwo zawodowe,

Wsparcie psychologiczne,

Warsztaty kreowania wizerunku połączone z usługą stylistą, Pośrednictwo pracy, Kurs językowe, komputerowe ECDL,

Czas realizacji projektu LISTOPAD 2017 - SIERPIEŃ 2018

Zgłoszenia przyjmujemy w Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Koninie od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:45 do 15:45, lub telefonicznie: (63) 242 85 82, e-mail: ceipm-konin@ohp.pl