17 lutego 2021 09:23 | Aktualności

KOLOROWY BALIK KARNAWAŁOWO – WALENTYNKOWY W NASZEJ SZKOLE

Czas karnawału, czyli czas uciech i beztroskiej zabawy właśnie dobiega końca, za  chwilę wkroczymy w okres, który przygotowywał nas będzie do najważniejszego święta  w tradycji chrześcijańskiej – święta Wielkanocny.
    Aby uczcić mijający karnawał opiekunowie Samorządu Uczniowskiego zorganizowali dla uczniów klas 0 - III „Kolorowy balik karnawałowo – walentynkowy”. Dzieci przebrane w przezabawne i kolorowe stroje, brały udział w licznych atrakcyjnych zabawach. Oczywiście nie zabrakło tanecznych wygibasów - jak to na ostatni dzień karnawału przystało.
         Przedniej zabawy  nie było końca, dzieci mogły spędzić niezapomniane chwile wśród swoich klasowych kolegów, zrelaksować się.
         Dzięki takim działaniom nasi uczniowie wiedzą, że szkoła to nie tylko nauka, ale również i tu mogą  w sposób atrakcyjny spędzić czas, z dala od trosk codziennego życia.

KOLOROWY BALIK KARNAWAŁOWO – WALENTYNKOWY W NASZEJ SZKOLE