19 listopada 2020 12:47 | Aktualności

KOLEJNA AKCJA ZBIÓRKI NAKRĘTEK I ODZIEŻY UŻYWANEJ ZAKOŃCZANA

Szanowni Rodzice drogie Dzieci

Kolejny raz nasza placówka włączyła się do akcji:  zbierania nakrętek na zakup sprzętów rehabilitacyjnych oraz zbierania odzieży używanej dla najbardziej potrzebujących.

Wszystkie rzeczy, które udało nam się pozyskać podczas trwania akcji zostały przekazane organizacji „Szafa”   utworzonej przez Caritas przy parafii bł. M. Kozala w Słupcy. Jest to punkt przyjmowania i wydawania odzieży używanej, miejsce gdzie możemy oddać ubrania, których z różnych powodów  nie chcemy już trzymać w swojej garderobie. W ten sposób możemy dać im „drugie życie” i sprawić komuś ogromną radość.

Nasza szkoła niezmiennie „kibicuje” tej szlachetnej akcji i jeśli ktoś
z Państwa chciałby odciążyć swoją szafę i oddać w dobre ręce, swoje niegdyś ulubione ubrania – zapraszamy. Więcej informacji u Pani Sylwii Sobczak, Pani Doroty Nowakowskiej, Pani Anny Andryszak, Pani Anny Filipiec oraz Pani Joanny Wiśna.

Jednocześnie pragniemy poinformować Państwa, że w szkole cały czas trawa zbiórka nakrętek oraz  ubrań.

Zachęcamy do pomagania!!!!

Szkolny Klub Wolontariatu oraz Samorząd Uczniowski.