22 czerwca 2020 12:42 | Aktualności

Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice

zapraszam  na

wirtualne zakończenie  roku szkolnego 2019/22020

w Szkole Podstawowej w Koszutach w dniu 26 czerwca 2020 r.

1. Godzina 830-  930   wirtualny apel kończący  rok szkolny 2019/2020    on-line  na platformie Teams – podsumowanie  roku szkolnego przez Dyrektora szkoły.

Rozdanie świadectw odbędzie się w godzinach 1000  - 1100  wg poniższego harmonogramu.

2. Godzina 1000- 1030  rozdanie świadectw dla klas 0 - II – uczniowie przychodzą do szkoły w wyznaczonych poniżej miejscach:

- Klasa 0 -  wejście ewakuacyjne (drewniane drzwi od strony boiska   szkolnego)

- Klasa I –  wejście główne do szkoły

- Klasa II -  wejście do szkoły od strony sali gimnastycznej

3. Godzina  1030- 1100 rozdanie świadectw dla klas IV - VII  – uczniowie przychodzą do szkoły w wyznaczonych poniżej  miejscach:

- Klasa IV – wejście do szkoły od sali gimnastycznej

- Klasa V -  wejście główne do szkoły

- Klasa VI -  wejście ewakuacyjne od strony boiska

- Klasa VII -  wejściu do sali gimnastycznej od strony boiska

Wszyscy uczniowie po odbiór świadectw przychodzą w  odstępach czasowych podanych wcześniej  przez wychowawców z zachowaniem  procedury bezpieczeństwa.

Możliwe są też inne terminy odbioru świadectw /w dn. 26 czerwca do 3 lipca 2020 r./ w sekretariacie szkoły po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.

4. Godzina 1130   uroczyste zakończenie roku szkolnego 2019/2020  dla uczniów klasy VIII - na sali gimnastycznej

Przychodzenie ósmoklasistów  do szkoły, również wg harmonogramu czasowego podanego wcześniej  przez wychowawcę klasy.

Anna Lewandowska