04 czerwca 2020 09:02 | Aktualności

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU TALENT SHOW

Za nami Szkolny Konkurs Talent Show. Wzięło w nim udział ośmiu śmiałków
z naszej szkoły. Wszyscy uczestnicy wykazali się niebywałą pomysłowością i ogromnym talentem. Komisja w składzie Pani Dyrektor Anna Lewandowska – przewodnicząca komisji, Pani Alina Maciaszek - przewodnicząca Rady Rodziców, Pani Anna Filipiec, Pani Anna Andryszak oraz przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego Amelia Konieczka oceniały uczestników w kilku kategoriach, takich jak: zaangażowanie, walory estetyczne, pomysłowość.

Trzeba przyznać, że poziom prezentowanych przez uczestników konkursu występów był bardzo wysoki. Komisja mogła podziwiać występy taneczne, akrobatyczne oraz wokalne. Członkowie jury sami przyznali, że wybór był bardzo trudny, wszystkie prezentowane talenty były godne uwagi. Artyści wykazali się wręcz niezwykłą pomysłowością. Punktacja proponowana przez oceniających była bardzo wysoka.

I miejsce w rywalizacji zajął:

Eryk Ryźlak uczeń klasy V

Gabriel Tylisz uczeń klasy IV

Tymoteusz Krajewski uczeń klasy VI

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy !!!