04 czerwca 2020 08:25 | Aktualności

NAGRODY I STYPENDIA WÓJTA GMINY SŁUPCA

gm_7.jpg

Szanowni Rodzice

Bardzo proszę o zapoznanie się z uchwałą Rady Gminy Słupca w sprawie Lokalnego programu wspierania edukacji uzdolnionych dzieci i młodzieży pobierających naukę na terenie Gminy Słupca oraz z Regulaminem przyznawania i wypłacania uczniom szkół podstawowych Nagród i Stypendiów Wójta Gminy Słupca za wysokie wyniki w nauce, osiągnięcia naukowe, osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej i w sporcie – szczegółowe informacje znajdą Państwo w zakładce: STREFA RODZICA.

Anna Lewandowska