AAA
Szkoła Podstawowa im. Józefa Wiktora Janika w Koszutach

Aktualności

28 maja 2020 14:36 | Aktualności

ŚWIETLICA JAK Z BAJKI

 

            Mimo trwającej pandemii, która doskwiera nam wszystkim, w Szkole Podstawowej w Koszutach ciągle trwają prace zmieniające estetykę jej wnętrza. Miło nam poinformować, iż świetlica środowiskowa, której uroczyste otwarcie celebrowaliśmy w październiku jest jeszcze piękniejsza. Teraz wygląda jak pomieszczenie z bajki.

Wnętrze jest bardzo kolorowe. Dominującym kolorem jest błękit, przez co na chwilę można się poczuć jak w niebie. Kolorowe stoliki nie tylko są estetyczne ale również funkcjonalne, bowiem można je zestawiać w dowolny sposób i w dowolnej wysokości.

 Przy każdym stoliku nowe, barwne krzesła. Pomoce dydaktyczne potrzebne na zajęcia świetlicowe zostały poukładane w nowych ciekawych szafach, szafeczkach. Całość aranżacji dopinają nowe rolety na oknach i dekoracje ścian.

 Świetlica wyposażona jest też w profesjonalny sprzęt multimedialny, pionową i poziomą tablicę interaktywną.

 Tak precyzyjnie dobrane wyposażenie wnętrza świetlicy  było możliwe dzięki naszym wspaniałym  sponsorom. Pieniądze na zakup wyposażenia świetlicy pochodzą bowiem z funduszy sołeckich okolicznych wsi Gminy Słupca

 WIELKIE PODZIEKOWANIA DLA SOŁECTW za przekazanie funduszy na zakup przepięknych mebli do świetlicy :

Radnemu Józefowi Włodarczykowi i sołectwu Koszuty Parcele,

Panu Sołtysowi Andrzejowi Siwińskiemu i sołectwu Koszuty oraz

Panu Sołtysowi Markowi Graczykowi i sołectwu Młodojewo Parcele.

 

To dzięki Waszemu wsparciu zajęcia świetlicowe, okolicznościowe spotkania, uroczystości szkolne czy środowiskowe będą miały cudowną oprawę. Przepiękna sala z utęsknieniem czeka na dzieci, uczniów, nauczycieli, rodziców i gości. Mamy nadzieję, że już wkrótce będzie tu gwarno i wesoło.

 

 

Z wielką wdzięcznością i niskimi ukłonami

dla

Naszych Wspaniałych Sponsorów

  

Społeczność

Szkoły Podstawowej w Koszutach

Przeczytano: 228 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia:

B szkoła