19 maja 2020 11:15 | Aktualności

DZIEŃ JĘZYKA ANGIELSKIEGO INACZEJ…

W dniu 19 maja w naszej szkole obchodzimy Dzień JĘZYKA ANGIELSKIEGO. W tym roku szkolnym ten dzień świętujemy w zupełnie innej formie. Mimo iż wszyscy jesteśmy w domach, nic nie powstrzymało nas od zaprezentowania naszych talentów.

Z okazji Dnia Języka Angielskiego, uczniowie klas VI-VIII wykonali prezentacje w języku angielskim dotyczącą naszej szkoły, naszej wioski oraz ulubionych miejsc w Polsce.

Zapraszamy do obejrzenia!

Odbyły się również dwa konkursy: Quiz o Wielkiej Brytanii dla klas 4-8 oraz konkurs plastyczny dla klas 0-II pt. ‘I love English’. Wyniki zostaną ogłoszone w dniu 1 czerwca oraz przekazane symboliczne dyplomy. Poniżej przedstawiamy prace naszych najmłodszych uczniów

Przedstawiamy również talenty uczniów klas 0-II w poniższych filmikach:

Wracamy również wspomnieniami do Gminnego Dnia Języków Obcych,który odbył się 28.10. 2019,  gdzie uczennica naszej szkoły- Konstancja godnie zaprezentowała naszą szkołę w utworze: ‘Human’- Christiny Perri.

Sięgamy również pamięcią do występów Julki oraz ponownie Konstancji, które zaprezentowały się wyśmienicie w  XV Regionalnym Festiwalu Piosenki Anglojęzycznej, który odbył się 17.01.  Julia zaśpiewała ‘I don’t wanna be you anymore’ -Billie Eilish, Konstancja wykonała utwór ‘Impossible’ -Jamesa Arthura.

Prezentujemy również występ Fabiana, który przepięknie wykonał utwór 'Say something' Christiny Aguilery oraz A Great Big World.

Wszystkie załączniki znajdują się poniżej