18 maja 2020 08:04 | Aktualności

WYRÓŻNIENIE DLA MICHAŁA Z KLASY 7 W KONKURSIE MATEMATYCZNYM ZŁOTA ŻABA!

Popularny konkurs edukacyjny przeznaczony jest dla uczniów klas 7. i 8 szkół podstawowych w województwach: wielkopolskim i lubuskim. Konkurs przeprowadzany jest w dziedzinie literatury i języka polskiego oraz matematyki. Nasza szkoła wzięła udział w konkursie matematycznym. Celem organizatora jest nagradzanie tych, którzy łączą umiejętność logicznego i niestereotypowego myślenia z wyobraźnią i gotowością szukania niebanalnych rozwiązań.

W związku z zaistniałą sytuacją Komisja Konkursowa ustaliła ostateczne wyniki Konkursu Matematycznego „Złota Żaba” 2019/20 w oparciu o wyniki etapu pierwszego.

Ogłoszenie wyników nastąpiło w dniu 15 maja 2020 r. Spośród 126 uczniów, którzy zostali zakwalifikowani ogłoszono Laureatów (do 20. miejsca) i wyróżnionych (kolejnych 20 miejsc). Na liście wyróżnionych znalazł się uczeń naszej szkoły Michał Rusik z klasy 7.

Gratulujemy Michałowi i opiekunowi pani Renacie Michalak!