26 marca 2020 10:32 | Aktualności

INFORMACJA O PRZYJĘCIU DO ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO I KLASY I NA ROK SZKOLNY 2020/2021

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Koszutach informuje, że komisja rekrutacyjna na posiedzeniu w dniu 24 marca 2020 r. dokonała weryfikacji wszystkich wniosków o przyjęcie do oddziału przedszkolnego i klasy I Szkoły Podstawowej im. J. Janika w Koszutach.
Na podstawie informacji o spełnianiu kryteriów rekrutacyjnych zakwalifikowała wszystkie dzieci zgłoszone do oddziału przedszkolnego i klasy I na rok szkolny 2020/2021.

Anna Lewandowska