20 marca 2020 08:23 | Aktualności

II MIEJSCE W REJONOWYM KONKURSIE PLASTYCZNYM DLA NASZEJ UCZENNICY

Agata doskonale wie jak bezpiecznie zachować się na wsi.

Uczennica klasy drugiej naszej szkoły Agata Gurgas zajęła II miejsce na etapie rejonowym w konkursie plastycznym pod hasłem „Bezpiecznie na wsi: nie ryzykujesz, gdy zwierzęta znasz i szanujesz”. Organizatorem tego konkursu była KRUS.  To już X edycja tego konkursu, którego celem było promowanie pozytywnych zachowań związanych z pracą, zabawą dzieci na terenie gospodarstwa rolnego. W tym roku szczególną uwagę zwrócono na sposoby zapobiegania wypadkom i chorobom zawodowym rolników, związanych z obecnością zwierząt w gospodarstwie rolnym. Prace, które wyłoniła komisja na etapie rejonowym będą brały udział na etapie wojewódzkim. Bardzo się cieszymy, gratulujemy Agatce laureatce etapu rejonowego  i życzymy sukcesu na szczeblu wojewódzkim.