09 lutego 2018 07:55 | Aktualności

Rekrutacja do oddziału przedszkolnego i klasy pierwszej na rok szkolny 2018/2019

08.02.2018 Drzwi Otwarte

W tym dniu do naszej szkoły licznie przybyli rodzice ze swoimi pociechami. Gości powitała p. dyrektor Anna Lewandowska. Przedstawiła bogatą ofertę edukacyjną, bazę szkoły, osiągnięcia, plany na przyszłość. Rodzice byli zainteresowani przedstawioną prezentacją. W tym samym czasie dziećmi zajęli się starsi uczniowie przebrani za postaci bajkowe, przygotowani pod kierunkiem p. Wiesławy Frydrychowicz.
     Następnie do dzieci dołączyli rodzice. Pod kierunkiem p. Andrzeja Rydzewskiego wszyscy włączyli się do śpiewu a dzieci zostały zapoznane z instrumentami perkusyjnymi. Wychowawca oddziału przedszkolnego p. Urszula Nowak przeprowadziła zajęcia otwarte muzyczno - ruchowe, w których uczestniczyli rodzice i dzieci. Wszyscy świetnie się bawili
     Przy piosence: ,,Jedzie pociąg..." wyruszyliśmy na wędrówkę po szkole. W klasach edukacji wczesnoszkolnej, p. Arleta Krysińska i p. Bożena Koniecka zaprezentowały ciekawe zajęcia z masy solnej i doświadczenia z wodą. Dzieci były zachwycone.
     Nasz pociąg wyruszył dalej. Ostatnią stacją była sala gimnastyczna , gdzie p. Jerzy Szymczak przygotował tor przeszkód dla dzieci i zabawę zręcznościową. Wędrówce po szkole towarzyszyli wszyscy nauczyciele.

Punktem końcowym był poczęstunek przygotowany przez rodziców.

W podziękowaniu za uczestnictwo rodzice otrzymali folder reklamowy a dzieci list do pierwszaka i upominek.

Rekrutacja do oddziału przedszkolnego i klasy pierwszej