30 stycznia 2018 11:22 | Aktualności

I miejsce w Mistrzostwach Gminy Słupca w Piłce Ręcznej Chłopców

29 stycznia w Kowalewie Opactwie w ramach kalendarza szkolnego Igrzysk dzieci i Igrzysk młodzieży odbyły się Mistrzostwa Gminy w Piłce Ręcznej. Tym razem  do rywalizacji o prymat w Gminie oraz przepustki do zawodów powiatowych przystąpiło blisko 120 piłkarzy i piłkarek ręcznych ze szkół podstawowych oraz gimnazjów.

Naszą szkołę reprezentowali chłopcy z klasy V i VI w składzie: Patryk Ryźlak, Igor Rogoż, Jakub Jóźwiak, Łukasz Grabowski, Mateusz Borowiec, Bartosz Molenda, Bartłomiej Purul, Bartosz Staszak,  Karol Gorzelańczyk, którzy wywalczyli dla naszej szkoły I miejsce w Mistrzostwach Gminy Słupca w Piłce Ręcznej Chłopców.

Nasza drużyna będzie reprezentować Gminę Słupca w Mistrzostwach Powiatu Słupeckiego.

Jesteśmy z Was dumni!

Gratulujemy!