24 stycznia 2018 18:35 | Aktualności

Babciu, Dziadku dziękujemy za najpiękniejsze chwile

Stało się to już tradycją, że co roku nasza szkoła gości w swoich murach Babcie i Dziadków z okazji Ich święta. 23.01.2018 r. do naszej placówki licznie przybyły Babcie i Dziadkowie, by świętować i podziwiać swoich wnuków
i wnuczki.

Miłych gości powitała Dyrektor Szkoły Anna Lewandowska i złożyła życzenia z okazji Ich święta. Dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniowie klasy: II, III A, III B pod kierunkiem swoich wychowawców oraz muzyka Pana Andrzeja Rydzewskiego poprzez wiersze, piosenki, tańce potwierdzili, że Dziadkowie są niezwykle ważni w ich życiu, a potem nastolatków i dorosłych. Spoglądając na przybyłych gości, odnosimy wrażenie, że bycie Babcią czy Dziadkiem to wielki zaszczyt. Po uroczystości Dziadkowie miło spędzili chwile przy wspólnym stole na rozmowach, wspomnieniach oraz słodkim poczęstunku.

Wspaniała atmosfera z pewnością przyciągnie kochane Babcie
i Dziadków do ponownego odwiedzenia naszej szkoły za rok.

Zapraszamy gorąco!