13 stycznia 2018 12:58 | Aktualności

Bal Karnawałowy z Mikołajem

Dnia 12 stycznia 2018 r. w Szkole Podstawowej w Koszutach w godzinach popołudniowych odbył się Bal Karnawałowy z Mikołajem. Rada Rodziców, Dyrektor Szkoły oraz Nauczyciele zadbali o to, by ten dzień na długo pozostał w pamięci każdemu uczestnikowi tej uroczystości.  Jak co roku uczniowie zaskakiwali ciekawymi strojami karnawałowymi. Nie zabrakło księżniczek, pszczółek, żołnierzy, marynarzy i wielu innych kolorowych przebrań.  Ciekawą atrakcją była postać klauna, z którym cała społeczność szkolna bawiła się wspólnie przy muzyce. W rolę klaunów wcieliły się panie ze Stowarzyszenia Koła Gospodyń Wiejskich z Koszut. W tym roku królem balu został Szymon Kukulski a królową Zuzanna Mrugalska. Najwięcej  śmiechu wywołało rysowanie choinki z zawiązanymi oczami. Dziewczęta z klasy VII Ada, Agnieszka, Asia i Sandra znakomicie zachęcały wszystkich do wspólnego zespołowego tańca w rytm muzyki. Było bardzo miło, sympatycznie i wesoło. Rodzice przygotowali słodki poczęstunek, a Mikołaj obdarował hojnie wszystkie dzieci naszej szkoły.

Bal Karnawałowy z Mikołajem