17 grudnia 2017 18:46 | Aktualności

Wyróżnienie dla Julki i Nominacja Fabiana do Finału XIII Regionalnego Festiwalu Piosenki Anglojęzycznej

W dniu 15 grudnia  2017r. . w Miejskim Domu Kultury w Słupcy odbyły się eliminacje do  XIII Regionalnego Festiwalu Piosenki Anglojęzycznej.  Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Julia Wittig z  klasy V oraz Fabian Banasik z klasy VI .

Celem przeglądu było:

–    zachęcanie dzieci i młodzieży do nauki i doskonalenia języka angielskiego,
–    uaktywnienie środowisk na płaszczyźnie muzycznej,
–    prezentacja aktualnych dokonań muzycznych, konfrontacja poziomu artystycznego oraz wymiana doświadczeń wykonawców, nauczycieli i instruktorów.

Uczniowie zaprezentowali się wyśmienicie w wybranych przez siebie utworach anglojęzycznych:

Julia Wittig  ,,Someone like you” Adele

Fabian Banasik  ,,Say something” Big Great World, Christina Aguilera

Szczególnie doceniony został Fabian Banasik, który otrzymał nominację do kolejnego etapu.

Gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnym etapie konkursu, który odbędzie się w dniu 02.02.2018r.