14 grudnia 2017 16:19 | Aktualności

Wyjątkowe Mikołajki

W dniu 6 grudnia w naszej szkole  podczas ,,mikołajkowego apelu” został rozstrzygnięty konkurs organizowany przez Stowarzyszenie ,,Sokół”.

Konkurs został przygotowany w partnerstwie ze Szkołą Podstawową w Koszutach przy współudziale środków publicznych Gminy Słupca.

Jego celem było propagowanie wartości rodzinnych, tradycji rodzinnych i świątecznych. Uczestnicy wykonywali prace plastyczne oraz fotograficzne związane z tą tematyką.

W kategorii klas 0-1 zwyciężyła Michalina Andrzejewska,

w klasach 2-3  Julia Gorzelańczyk,

a 4-7 Bartosz Molenda.

Wyróżniono także 6 prac. Były to dzieła: Magdaleny Pilarczyk, Bartka Andryszaka, Mateusz Domińskiwgo, Pawła Strzelczyka, Ewy Wyrozumialskiej i Agnieszki Berdzińskiej.

Prezes Stowarzyszenia „Sokół” Pan Andrzej Siwiński podziękował wszystkim za udział w konkursie i zachęcił do dalszej aktywności. Koordynatorem konkursu była Pani Izabela Rusik.

Stowarzyszenie dziękuje Dyrektor Annie Lewandowskiej oraz  nauczycielom ze Szkoły Podstawowej w Koszutach  za pomoc przy realizacji konkursu, a Gminie Słupca za dofinansowanie projektu.

Pani Dyrektor Anna Lewandowska podziękowała Panu Andrzejowi Siwińskiemu oraz Pani Izabeli Rusik za owocną współpracę oraz za zainicjowanie projektu, który rozbudził wśród uczniów zainteresowanie historią lokalną, aktywizował i integrował środowisko lokalne, kształtował pozytywne postawy społeczne oraz przyczynił się do rozwoju kulturalnego dzieci i młodzieży.

Nasz ,,mikołajkowy apel” okazał się również świetną okazją, by cała społeczność szkolna pogratulowała Pani Bożenie Konieckiej- nauczycielce Szkoły Podstawowej  w Koszutach  uzyskania drugiego miejsce w  konkursie ogłoszonym przez Głos Wielkopolski – „ Nauczyciel na medal”. Jest to wyróżnienie  tym bardziej zaszczytne, że kandydaturę  zgłosili sami rodzice.

WIELKIE GRATULACJE DLA PANI BOŻENKI KONIECKIEJ.