13 grudnia 2017 16:02 | Aktualności

,,Niezwykłe skarbonki"

O  tym, że oszczędzanie w tradycyjnej skarbonce jest niemodne przekonali nas najmłodsi uczniowie naszej szkoły. W ramach udziału placówki w projekcie „Dziś oszczędzam w SKO, jutro w Banku Spółdzielczym” wśród uczniów klas II i III został zorganizowany konkurs na wykonanie najciekawszego projektu skarbonki. Uczestnicy zaskoczyli nas swoją pomysłowością i zdolnościami plastycznymi. Pojawiły się tradycyjne świnki, a także inne niesamowite kształty. Rozstrzygnięcie konkursu okazało się bardzo trudne.

Gratulując wszystkim uczestnikom, komisja konkursowa przyznała następujące nagrody i wyróżnienia:
I miejsce – Julia Molska klasa III A
II miejsce – Szymon Kukulski klasa IIIA
III miejsce – Mateusz Domiński klasa II
Wyróżnienie
Paweł Strzelczyk klasa II
Maria Pilarczyk klasa II
Gabriela Muszyńska klasa II

Wszystkie nagrodzone prace za zgodą wykonawców zostały przekazane na licytacje w I Charytatywnym Balu Andrzejkowym.

Uczniowie klas IV – VIIw ramach działań SKO brali udział w konkursie literackim. Zadaniem uczniów było napisanie ,,Rymowanki propagującej oszczędzanie”.

Komisja przyznała następujące nagrody:
I miejsceBartosz Molenda klasa V
II miejsce – Paweł Pawela klasa IV

III miejsce – Piotr Wilczewski klasa IV
                     Konrad Pająk klasa VI

Dyplomy dla uczniów i nagrody ufundował Bank Spółdzielczy w Słupcy.