15 listopada 2017 08:10 | Aktualności

WIECZORNICA PATRIOTYCZNA

To jest Polska

Pod takim hasłem, tuż przed Świętem Niepodległości w naszej szkole zorganizowaliśmy wieczornicę patriotyczną. To wydarzenie miało miejsce w czwartkowe popołudnie na sali gimnastycznej. Dyrektor Szkoły Pani Anna Lewandowska powitała uczniów, rodziców,  nauczycieli, pracowników szkoły oraz mieszkańców Koszut i okolicznych miejscowości. Była to podniosła, nastrojowa uroczystość. Uczniowie piosenką i wierszem przedstawili drogę Polski do wolności.  99 rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości uświetnili swoimi występami w nastrojowej scenerii szczególnie uczniowie klas II, III A i B, IV oraz klas starszych. Wraz z młodymi artystami cała sala śpiewała „Przybyli ułani pod okienko” i wiele, wiele innych. Była to kolejna uroczystość w naszej szkole, która zintegrowała całą społeczność szkolną.