Aktualności

30 sierpnia 2017 10:01 | Aktualności

Rozkład jazdy autobusów na rozpoczęcie roku szkolnego 04 września 2017

Milejewo 8.10

Morgi 8.07

Drążna 8.15

Pieńki 8.08

Szkudłówka 8.05

Koszuty szkoła 8.35

Róża 8.43

Bielawy 8.45

Koszuty Małe 8.50

 

Żelazków 8.25

Rozalin 8.30

Rozalin 8.31

Rozalin Walczak 8.33

Rozalin Parcele 8.35

Koszuty Parcele 8.36

Koszuty 8.39

Koszuty 8.42

Grobla 8.45

Koszuty Kościół 8.50

Przeczytano: 297 razy. Wydrukuj|Poleć znajomemu|Do góry