26 czerwca 2017 17:00 | Aktualności

Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2016/2017

23 czerwca 2017 roku o godzinie 8.40 odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017.

Swoją obecnością na uroczystości zaszczycili: Proboszcz Parafii Św. Bartłomieja w Koszutach ksiądz Ksawery Wilczyński, Sołtys Koszut Pan Andrzej Siwiński, Przewodnicząca Rady Rodziców Pani Karolina Tylisz i Wiceprzewodnicząca Rady Rodziców Pani Agnieszka Blimka. Po wprowadzeniu sztandaru szkoły i odśpiewaniu hymnu państwowego Dyrektor Szkoły Pani Aldona Dranikowska w swoim przemówieniu przedstawiła zgromadzonym rodzicom oraz gościom sukcesy uczniów. Z podziękowaniem za trud włożony w kształcenie i wychowanie młodzieży zwróciła się zarówno do nauczycieli jak i rodziców.

Podsumowanie roku szkolnego to okazja do nagrodzenia najlepszych uczniów, wyróżniających się pracowitością i sumiennością. Nagrodzeni uczniowie otrzymali nagrody z rąk Dyrektora Szkoły.

Klasa I: Maria Pilarczyk, Mateusz Domiński, Zuzanna Mrugalska, Dominika Waszak, Paweł Strzelczyk, Gabriela Muszyńska.

Klasa IIa: Nikola Gołębiowska, Maja Daniszewska, Julia Molska, Szymon Kukulski, Eryk Ryźlak.

Listy pochwalne: Jakub Górny.

Klasa IIb: Daria Drewniacka, Kinga Kamińska, Julia Gorzelańczyk, Marta Roszak, Justyna Górna

Klasa III: Paweł Pawela, Tobiasz Sroka, Krzysztof Szczepaniak, Maksymilian Szymański.

Klasa IV: Blimka Weronika, Purul Bartłomiej, Rusik Michał, Wilczewski Konrad, Molenda Bartosz , Wittig Julia.

Listy pochwalne : Strzelczyk Jakub, Gorzelańczyk Karol, Konieczka Amelia, Strzelczyk Sebastian, Głowacka Nikola, Gołdych Nadia, Tylkowski Fabian.

Klasa V: Jóźwiak Jakub, Kamińska Martyna, Pająk Konrad, Ryźlak Patryk.

Listy pochwalne: Szczepaniak Agnieszka, Żak Daria.

Klasa VI: Berdzińska Agnieszka, Gorzelańczyk Weronika, Górna Aleksandra, Wyrozumialska Ewa, Nowak Adrianna, Pomorska Dominika

Nagrody Wójta Gminy Słupca otrzymali: Weronika Blimka i Bartłomiej Purul z klasy czwartej.

Nagrodę za sukcesy sportowe otrzymali: Bartosz Grabowski, Jakub Jóźwiak, Patryk Ryźlak, Igor Jóźwiak.

Nagrodę "Wokalista roku" otrzynała Julia Wittig.

Nagrodę za osiągnięcia z języka angielskiego otrzymał Michał Rusik.

Nagrodę za pracę w SU otrzymała Daria Żak. Dyplomy Uznania za pracę w SU otrzymały: Agnieszka Berdzińska, Martyna Kamińska, Kinga Matuszewska.

Doniosłym momentem tej uroczystości były podziękowania jakie skierowała Dyrektor Szkoły mgr Aldona Dranikowska do Rodziców za pomoc i współpracę. Pani Agnieszka Blimka i Pan Przemysław Kwiatkowski otrzymali Statuetki i Tytuł Przyjaciela Szkoły. Rodzice: P. Karolina Tylisz, P. Agnieszka Muszyńska, P. Lidia Smarzyńska, P. Agnieszka Kamińska, P. Urszula Szczepaniak, P. Agnieszka Banasik, P. Angelika Berdzińska, P. Marta Sabała otrzymali Dyplomy Podziekowania od Pani Dyrektor.

Podczas uroczystości Dyrektor Szkoły mgr Aldona Dranikowska jak i społeczność szkolna ciepłymi słowami pożegnała odchodzącego z parafii Ks. Ksawerego Wilczyńskiego, który był również nauczycielem w naszej szkole.

Miłym akcentem uroczystości były piosenki wykonane przez troje uczniów: Julię Wittig z kl. IV, Fabiana Banasika z kl. V i Adriannę Nowak z kl. VI.

Słowa podziękowania i życzenia wakacyjne złożyła przedstawicielka Rady Rodziców P. Agnieszka Blimka.

Ten miły nastrój, mamy nadzieję, że wszystkim będzie towarzyszył przez cały okres wakacji. Po uroczystości zakończenia roku szkolnego 2016/2017 uczniowie wraz z wychowawcami udali się do swoich sal lekcyjnych na ostatnie przedwakacyjne spotkanie