20 czerwca 2017 18:46 | Aktualności

Kinga i Michał na uroczystej gali wręczania nagród za osiągniecia w konkursach ,,Kangur" i ,,Fox"

W dniu 12 czerwca 2017r. w Sali widowiskowej w Centrum Kultury i Sztuki- Dom Kultury Oskard w Koninie odbyła się uroczystość podsumowania Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego ,,FOX" oraz ,,Międzynarodowego Konkursu ,,Kangur Matematyczny”.

Jest nam niezmiernie miło, iż dwoje uczniów naszej szkoły dzięki swoim osiągnięciom mogło uczestniczyć w uroczystej  gali wręczenia nagród.

Uczeń klasy IV- Michał Rusik uzyskał wynik bardzo dobry w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego FOX.  W kategorii ,,Kittens" Michał uzyskał wynik  91, 67 % , który okazał się najlepszym w powiecie słupeckim oraz zapisał się do rankingu 100 szkół z najlepszym wynikiem.

W Międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR 2017 dwoje uczniów zdobyło wyróżnienia: Kinga Kamińska z kl. II b oraz Michał Rusik z kl. IV.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!