28. FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY- NIE MOGŁO NAS TAM ZABRAKNĄĆ

Jak ważne jest pomaganie, wszyscy doskonale wiemy. Jest taki jeden dzień w roku, w którym wszyscy łączą się,  aby nieść pomoc tym, którzy tej pomocy potrzebują.  Tak też było 12 stycznia 2020 roku podczas 28 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Już od samego rana wolontariusze z naszej szkoły pod okiem opiekunów kwestowali na rzecz orkiestry. Tym razem zebrane fundusze zostaną przekazane na zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej. Cel jest niezwykle szczytny, ponieważ ratowanie życia i zdrowia drugiej osobie jest najważniejsze. Dzięki tegorocznej zbiórce wesprzemy lekarzy, szpitale i pomożemy w ten sposób ratować dzieci.

W 28.  Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wzięło udział 6 wolontariuszy z naszej szkoły. Dzieci od samego rana kwestowały na ulicach całej Słupcy  i okolicznych miejscowościach.

Pogoda i humory dopisywały wszystkim, był to piękny dzień pełen pomocy. Tak jak głosiło hasło 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, złapaliśmy wiatr w żagle.