AWANS NASZYCH DZIEWCZĄT DO MISTRZOSTW REJONU KONIŃSKIEGO W DRUŻYNOWYM TENISIE STOŁOWYM

AWANS NASZYCH DZIEWCZĄT DO MISTRZOSTW REJONU KONIŃSKIEGO

W DRUŻYNOWYM TENISIE STOŁOWYM

Nasze Wspaniałe Dziewczynki Maria Gorzelańczyk, Weronika Nierychła, Weronika Blimka ponownie  z awansem do MISTRZOSTW REJONU KONIŃSKIEGO tym razem w  Drużynowym Tenisie Stołowym, które odbyły się 14.11.2019r. w  naszej szkole w ramach WIMSZ w kat. Klas VI i mł. zajmując II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Słupeckiego.

Chłopcy Tobiasz Sroka, Paweł Pawela, Mateusz Maciaszek, Maksymilian Szymański uplasowali się po meczu wyrównanym z SP 1 Słupca o miejsce 3 na IV pozycji w ogólnej klasyfikacji.

Medale i pamiątkowe dyplomy ufundowane przez Międzyszkolny Ośrodek Sportowy, który był również organizatorem tej imprezy wszystkim sportowcom wręczyła Dyrektor naszej szkoły Anna Lewandowska wraz z Dyrektorem MOS-u Wojciechem Henke.

Dziękujemy naszym zawodnikom za wspaniałą grę.

Gratulacje!!!

Opiekun: mgr Jerzy Szymczak