Walentynki

14 lutego w naszej szkole obchodzono Dzień Zakochanych. Samorząd Uczniowski postanowił uatrakcyjnić ten dzień wszystkim uczniom przygotowując kilka niespodzianek.

Szkolny korytarz został udekorowany w barwy zarezerwowane dla Dnia Zakochanych. Uczniowie, jak i nauczyciele założyli ubrania w kolorze czerwonym. Wszyscy zakochani mogli skorzystać z Poczty Walentynkowej, wrzucając kartki walentynkowe do specjalnie przygotowanego pudełka. Tego dnia niecodzienni listonosze roznosili miłosną korespondencję od klasy do klasy. Przygotowano wyjątkową audycję, gdzie na przerwach można było usłyszeć walentynkową playlistę. Zorganizowano walentynkowy stragan, w którym uczniowie mogli kupić drobne upominki i słodkości, które swoim kolorem i kształtem nawiązywały do obchodzonego święta. Natomiast o godz. 11.10 uczniowie zebrali się na apelu, podczas którego rozstrzygnięto konkurs „Jesteś cool!” – plebiscyt na najsympatyczniejszą koleżankę, kolegę i nauczyciela w szkole. Zwycięzcami zostali: uczennica – Daria Drewniacka, uczeń – Bartosz Grabowski, nauczyciel – pan Jerzy Szymczak. Nagrodzonym pani dyrektor Anna Lewandowska wręczyła dyplomy i drobne podarunki, życząc wszystkim duuuużo miłości. Wieczorem natomiast zaproszono uczniów klas 4-8 na dyskotekę. Za wszystkie atrakcje odpowiedzialne były: p. Katarzyna Nowak i p. Monika Rutecka.

Dzięki wsparciu członków samorządu, uczniów i rodziców z klasy 3 ten dzień był naprawdę wyjątkowy. Dziękujemy!!!