Wiosna, wiosna, wiosna ach to TY!

W dniu 23.03.2018r. cała społeczność uczniowska Szkoły Podstawowej w Koszutach świętowała nadejście Wiosny. Już od rana uczniowie zgromadzili się na sali gimnastycznej. Dzień ten był również szczególnie wyczekiwany przez naszych uczniów, gdyż to właśnie w tym dniu Pani Dyrektor mgr Anna Lewandowska symbolicznie przekazała władzę przedstawicielom Samorządu Uczniowskiego. Co więcej, uczniowie klasy VI wcielili się w rolę Pani Dyrektor, nauczycieli oraz pracowników obsługi i administracji, co wywołało wiele uśmiechów na naszych twarzach.

W tym dniu nie zabrakło wiosennych atrakcji. Każda klasa wcześniej wylosowała kolor, który dominował w ich klasie, przygotowała również okrzyk na powitanie wiosny oraz wytypowała Panią Wiosnę.

Nasi młodzi artyści zaprezentowali również talenty wokalne. Teraz czekamy już tylko na prawdziwą aurę wiosenną.

DZIEŃ SAMORZĄDNOŚCI