NAGRODA W KONKURSIE „JA I MOJA RODZINA”

„Ja i moja rodzina” – to temat konkursu zorganizowanego przez Miejską i Powiatową Bibliotekę Publiczną w Słupcy. Przedmiotem konkursu było wykonanie pracy plastycznej przedstawiającej środowisko i życie swoich najbliższych. Celem konkursu było promowanie czytelnictwa wśród dzieci, rozwijanie kreatywności i dziecięcych umiejętności plastycznych.  Konkurs przeznaczony był dla dzieci szkół podstawowych z klas IV – VI. Z powiatu słupeckiego do biblioteki powiatowej w Słupcy wpłynęło 66 prac. Jury z tych prac wyłoniło 25 i nagrodziło. Wśród nagrodzonych uczniów z naszej szkoły znalazła się uczennica klasy IV Zuzanna Mrugalska. Wszyscy nagrodzeni z rąk dyrektora biblioteki  Pani Anny Karpińskiej otrzymali nagrody książkowe oraz okolicznościowe dyplomy. Na koniec uroczystości przy herbatce i pysznej drożdżówce podziwialiśmy prace nagrodzone, które wyeksponowano w siedzibie biblioteki. Gratulujemy Zuzi sukcesu i życzymy dalszych.