SP KOSZUTY MISTRZAMI GMINY SŁUPCA W UNIHOKEJA

NASI CHŁOPCY Z KLAS  VIII - VII NAJLEPSI W MISTRZOSTWACH GMINY SŁUPCA  W UNIHOKEJA.

Które, odbyły się 10.10.2019r. w Kowalewie Opactwie.

I miejsce w turnieju  wywalczyli: Patryk Ryźlak, Jakub Jóźwiak, Karol Gorzelańczyk, Bartosz Staszak, Sebastian Strzelczyk, Konrad Pająk, Fabian Banasik, Michał Rusik.

Zwycięzcy otrzymali puchar i dyplom Wójta Gminy Słupca Grażyny Kazuś

Bardzo cieszymy się z kolejnego sukcesu uczniów naszej szkoły, gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w mistrzostwach powiatu słupeckiego.

bez_tytulu.jpg

NASI MISTRZOWIE BADMINTONA

zdjecie.jpg

Patryk Ryźlak, Jakub Jóźwiak oraz Karol Gorzelańczyk 09.10.2019r. wywalczyli  w Mistrzostwach Powiatu Słupeckiego w Badmintonie I miejsce i awans do finału mistrzostw rejonu konińskiego.

Zwycięzcy otrzymali medale oraz dyplom ufundowany przez Starostwo Powiatowe w Słupcy.

Turniej zorganizowany po mistrzowsku przez Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Słupcy. Dziękujemy!!!

A zawodnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!