Ankieta dla absolwentów Szkoły Podstawowej w Koszutach

Drodzy Absolwenci!

W trosce o dobro następnych pokoleń uczniów opuszczających mury Naszej Szkoły, Dyrekcja i Nauczyciele chcą podnosić jakość swojej pracy. Ankieta pomoże nam bliżej poznać Wasze opinie o szkole.  W tym celu prosimy o udzielenie kilku cennych dla nas informacji, które chcemy wykorzystać do dalszej naszej pracy. Ankieta jest w całości anonimowa i dotyczy losów absolwentów Szkoły Podstawowej im. Józefa Wiktora Janika w Koszutach.

Prosimy o wypełnienie ankiety.  Wystarczy kliknąć w poniższy link i udzielić odpowiedzi.

A może macie ochotę napisać do nas lub opisać swoje szkolne doświadczenia? Jeśli macie ciekawe zdjęcia z lat szkolnych, prześlijcie zeskanowane z opisem wydarzenia, którego dotyczą.

Piszcie na adres: spkoszuty.sekretariat@o2.pl

Jeżeli wyrazicie zgodę to opublikujemy Wasze wspomnienia lub zdjęcia na naszej stronie internetowej.

Jako byli uczniowie Szkoły Podstawowej im. Józefa Wiktora Janika w Koszutach zawsze jesteście mile widziani w murach naszej ( i Waszej) szkoły.

Pozdrawiamy Was,

Dyrektor Szkoły Anna Lewandowska

Grono Pedagogiczne oraz wszyscy Pracownicy Szkoły.