Rok szkolny 2017/2018

Konkursy


,,Widok z mojego okna" Miejska i Powiatowa Publiczna Biblioteka w Słupcy

Julia Wittig kl. V - nagroda

Maja Piasecka kl. IV- nagroda

Bartłomiej Purul kl. V- nagroda

,,Niech tradycja w rodzinie nie zginie” -konkurs plastyczny- Stowarzyszenie ,,Sokół” Koszuty

kat. kl. 0

Michalina Andrzejewska- nagroda

Bartosz Andryszak- wyróżnienie

Magdalena Pilarczyk- wyróżnienie

,,Korzenie” konkurs plastyczny- Stowarzyszenie ,,Sokół” Koszuty

kat. kl. II-III

Julia Gorzelańczyk-nagroda

Mateusz Domiński- wyróżnienie

Paweł Strzelczyk- wyróżnienie

,,Selfie z babcią i dziadkiem” Stowarzyszenie ,,Sokół”   Koszuty

kat. kl. IV-VII

Bartosz Molenda- nagroda

Ewa Wyrozumialska- wyróżnienie

Agnieszka Berdzińska- wyróżnienie

Najciekawszy projekt skarbonki Bank Spółdzielczy w Słupcy

kl. II-III

Julia Molska-I miejsce

Szymon Kukulski-II miejsce

Mateusz Domiński-III miejsce

Paweł Strzelczyk- wyróżnienie

Maria Pilarczyk- wyróżnienie

Gabriela Muszyńska- wyróżnienie

Rymowanka propagująca oszczędzanie Bank Spółdzielczy w Słupcy

Bartosz Molenda- I miejsce
Paweł Pawela- II miejsce

PiotrWilczewski, Konrad Pająk- III miejsce

XIII Regionalny Festiwal Piosenki Anglojęzycznej

Fabian Banasik- wyróżnienie

Gminny Konkurs Recytatorski

kat. kl. I-III

Julia Gorzelańczyk kl. IIIB - I miejsce

kat. kl. IV-VII

Ewa Wyrozumialska kl. VII- II miejsce


Turnieje sportowe

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Słupeckiego w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt:

Daria Żak, Martyna Kamińska

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Słupeckiego w Drużynowym Tenisie Stołowym Chłopców:

Jakub Jóźwiak, Patryk Ryźlak, Bartłomiej Purul

I miejsce w Mistrzostwach Gminy Słupca w Halowej Piłce Nożnej Chłopców:

Jakub Jóźwiak, Łukasz Grabowski, Igor Rogoż, Patryk Ryźlak, Bartłomiej Purul, Karol Gorzelańczyk, Bartosz Molenda, Bartosz Staszak

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Słupeckiego w Halowej Piłce Nożnej Chłopców

Jakub Jóźwiak, Łukasz Grabowski, Igor Rogoż, Patryk Ryźlak, Bartłomiej Purul, Karol Gorzelańczyk, Bartosz Molenda, Bartosz Staszak

I miejsce w Mistrzostwach Gminy Słupca w Unihokeju Chłopców

Patryk Ryźlak, Jakub Jóźwiak, Igor Rogoż, Bartłomiej Purul, Karol Gorzelańczyk, Bartosz Molenda

III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Słupeckiego w Unihokeju Chłopców

Patryk Ryźlak, Jakub Jóźwiak, Igor Rogoż, Bartłomiej Purul, Karol Gorzelańczyk, Bartosz Molenda, Bartosz Staszak

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Słupeckiego w Tenisie Stołowym

Tobiasz Sroka, Patryk Ryźlak

I miejsce w Mistrzostwach Gminy Słupca w Piłce Ręcznej Chłopców

Patryk Ryźlak, Jakub Jóźwiak, Łukasz Grabowski, Mateusz Borowiec, Igor Rogoż, Bartosz Staszak, Karol Gorzelańczyk, Bartosz Molenda, Bartłomiej Purul