Rok szkolny 2016/ 2017

KONKURSY

1) Konkurs plastyczny "Nieznane a piękne miejsca powiatu słupeckiego" zorganizowany przez Powiatową Bibliotekę w Słupcy

Wyróżnienia: Bartłomiej Purul kl. IV, Michał Rusik kl. IV, Ewa Wyrozumialska kl. VI

2) Pierwsza Nagroda w XII Regionalnym Festiwalu Piosenki Anglojęzycznej "English Singing": Adrianna Nowak kl. VI

3) Gminny Konkurs Recytatorski: 

KATEGORIA KLASY I – III

I miejsce – Julia Gorzelańczyk, wiersz - Dorota Gellner ,,Brat

II miejsce –Daria Drewniacka, wiersz – Agnieszka Frączek ,,Miss Stonoga”

4) Powiatowy Konkurs Recytatorski:

  Julia Gorzelańczyk i Daria Drewniacka z klasy IIB otrzymały wyróżnienia.

5) Ogólnopolski Konkurs wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom"

Etap miejsko - gminny:

I miejsce – Ewa Wyrozumialska kl. VI

II miejsce –Weronika Gorzelańczyk kl. VI

Etap powiatowy;

IV miejsce – Ewa Wyrozumialska kl. VI

6) Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

Etap gminny:

II miejsce drużynowo: Martyna Kamińska, Daria Żak, Patryk Ryźlak, Jakub Jóźwiak (kl. V)

 7) Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur 2017"

Wyróżnienia:

Kinga Kamińska - kl. IIb

Michał Rusik - kl. IV

8) Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego "FOX 2017"

Michał Rusik- kl. IV - uzyskanie wyniku bardzo dobrego, najlepszy wynik w powiecie słupeckim w kat. ,,Kittens"

9) VII Gminy Konkurs Języka Angielskiego

Michał Rusik- uzyskanie tytułu Gminnego Mistrza Języka Angielskiego w kat. kl. IV

Konrad Pająk- uzyskanie tytułu Gminnego Mistrza Języka Angielskiego w kat. kl. V

Aleksandra Górna- uzyskanie II miejsca w kat. kl. VI


TURNIEJE SPORTOWE

1) 18.10.2016r. Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego Szkół Podstawowych w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców 

I miejsce drużyna Dziewcząt

II miejsce drużyna Chłopców

2) 19.10.2016r. Gminny Turniej halowej piłki nożnej

I miejsce 

3) 31.10.2016r. Gminny Turniej w Unihokeja

I miejsce drużyna Chłopców

III miejsce drużyna Dziewcząt

4) 10.11.2016r. Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego Szkół Podstawowych w Unihokeju

IV miejsce  Chłopcy

5) 19.01.2017r. Mistrzostwa Gminy Słupca w piłce ręcznej

IV miejsce drużyna Dziewcząt

II miejsce drużyna Chłopców

6) 4.04. 2017r. Mistrzostwa  w piłce nożnej o Puchar Wójta Gminy Słupca.

II miejsce druzyna Chłopców