Rok szkolny 2014/2015

 

KONKURSY 

Dominika P. z klasy VI Mistrzema Matematyki Gminy Słupca w roku szkolnym 2014/ 2015

Ogólnopolski KonkursPlastyczny (KRUS) "Zwierzaki to nie pluszaki" I - Daria D. z kl. OA i III miejsce- Ola G. z kl. IV  w powiecie.

Wojewódzki Konkurs Plastyczny (SANEPiD) "Palić, nie palić - oto jest pytanie" - III miejsce na etapie powiatowym Julia W. z kl. V.

Turniej Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego:

etap gminny - I miejsce :Nikola M. Kamila K. M. Radecki, M. Domiński, uczniowie z kl. VI

etap powiatowy - I miejsce :Nikola M. Kamila K. M. Radecki, M. Domiński, uczniowie z kl. VI

etap wojewódzki - udział:  Kamila K., Wiktorioa S., M. Domiński, B. Gruszczyński, uczniowie z kl. VI.

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej - etap gminny: I miejsce- Robert W. (kl. VI) i II miejsce -Daniel D. (kl. V); etap powiatowy - IV miejsce-Daniel D.

Powiatowy Konkurs Plastyczny "Moja mała ojczyzna- mieszkam w ....." - 3 nagrody: Dominika P., Nikola M., Kinga J.

28.11.2014r. Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego, I miejsce w szkole i awans do etapu rejonowego Dominika P. (kl. VI)

27.11.2014r. Wojewódzki Konkurs Przyrodniczy, I miejsce w szkole i awans do etapu rejonowego Dominika P. (kl. VI)

21.11.2014r. Wojewódzki Konkurs Matematyczny, I miejsce w szkole i awans do etapu rejonowego Dominika P. (kl. VI)

 

 

ZAWODY SPORTOWE

06.11.2014r. Mistrzostwa Powiatu w Badmintonie

I miejsce i awans do mistrzostw rejonu: Nikola M., Natalia K., Kamila K. (kl. VI)

III miejsce: Wojciech R., Wojciech B. (kl. V)

 

03.11.2014r. Mistrzostwa Gminy w Halowej Piłce Nożnej

II miejsce i awans do mistrzostw powiatu. Skład drużyny: Mateusz R., Krzysztof Ś. Daniel D., Mikołaj D., Mateusz Cz., Wojciech B., Wiktor K., Wojciech R., Piotr O., Bartosz G.

 

29.10.2014r. Mistrzostwa Powiatu w Drużynowym Tenisie Stołowym

II miejsce i awans do mistrzostw rejonu: Nikola M., Natalia K. (kl. VI), Sandra G. (kl. V)

V miejsce: Mikołaj K. (kl. VI), Michał K., Wojciech B. (kl. V)


09.10.2014r. Mistrzostwa Powiatu w  Indywidualnych Biegach Przełajowych 

I miejsce w kategorii dziewcząt: Nikola M. kl. VI

IV miejsce w kategorii chłopców: Krzysztof Ś. kl. V

Awans do mistrzostw województwa. GRATULUJEMY!


01.10.2014r. Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych

6 miejsce drużynowo: Aleksandra B., Daria K., Daria L., Nikola M., Dominika S., Julia W., Adam D., Mikołaj D., Mateusz R. Robert W., Daniel D., Krzysztof Ś.