Rok szkolny 2011/2012

TURNIEJE I KONKURSY PRZEDMIOTOWE

09.11.2011 Gminy konkurs recytatorski "Recytacja tekstu biblijnego"  - III miejsce-Kamila O. (kl. VI)

02.12.2011 Wojewódzki Konkurs Humanistyczny - etap szkolny - uczniowie zakwalifikowani do etapu rejonowegoKamila O. (kl. VI), Rafał Sz. (kl. VI), Łukasz K. (kl. V)

09.12.2011 Wojewódzki Konkurs Matematyczny - etap szkolny - uczniowie zakwalifikowani do etapu rejonowegoJoanna O. (kl. VI), Grzegorz Sz. (kl. VI)

03.02.2012 Wojewódzki Konkurs Matematyczny - etap rejonowy -  Grzegorz Sz. (kl. VI) zakwalifikowany do etapu wojewódzkiego

08.02.2012 Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom" - etap gminny: I miejsce - Rafał Sz. (kl. VI), II miejsce - Łukasz K. (kl. V)

09.02.2012 X Gminny Konkurs Recytatorski: I miejsce - Joanna O. (kl. VI),

22.03.2012 Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom" - etap powiatowy: III miejsce - Rafał Sz. (kl. VI)

26.03.2012 Gminny Konkurs Historyczny " W kręgu polskich postaci historycznych"- I miejsce drużynowo: Joanna O., Kamila O. (kl. VI) oraz I miejsce indywidualnie Joanna O.  - nagroda za wiedzę o polskich postaciach historycznych.

30.03.2012 Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego - I miejsce na etapie gminnym: drużyna w składzie: Łukasz K., Jakub N. oraz Magdalena L.  - uczniowie z klasy V. III miejsce w powiecie.

04.2012 Wojewódzki Konkurs Matematyczny -  Grzegorz Sz. (kl. VI) finalista etapu wojewódzkiego

05.2012 Nagroda w Wojewódzkim konkursie Plastycznym "Palić nie palić - oto jest pytanie!"  dla Konrada S. z kl. V.

05.2012 Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur" w kategorii "Żaczek" dla Adriana B. z Kl. II.

24.05.2012 Gminny konkurs matematyczny "Mistrz Matematyki" - I miejsce Grzegorz Sz. z kl. VI.

31.05.2012 Gminny konkurs języka angielskiego - II miejsce - Monika J. (kl. IV), II miejsce - Łukasz K. (kl. V), wyróżnienie - Weronika Roszak (kl. VI)

05.06.2012 Gminny konkurs języka polskiego - indywidualnie: I miejsce - Kamila O. (kl. VI) oraz II miejsce - Joanna O. (kl. VI), drużynowo - I miejsce

ZAWODY SPORTOWE

27.09.2011 Mistrzostwa Gminy Szkół Podstawowych w Indywidualnych Biegach Przełajowych

Klasy IV-V: I miejsce-Konrad Sroka (kl. V), II miejsce-Jakub Nowak (kl. V), IV miejsce-Krzysztof Gorzelańczyk (kl. V), IV miejsce-Barbara Sypniewska (kl. V). Klasy VI: II miejsce-Kamila Owczarzak. Uczniowie, którzy zajęli od I do IV miejsca będą reprezentować szkołę na etapie powiatowym.

20.10.2011 Drużynowe Mistrzostwa Powiatu w Badmintonie (Hala MOSiR w Słupcy)

Drużyna chłopców z klasy VI - II miejsce, skład: Włodarczyk Piotr, Gurgas Mateusz, Pawłowski Piotr.

Drużyna chłopców z klasy V - III miejsce, skład: Konrad Sroka, Jakub Nowak, Jakub Szymański.

Drużyna dziewcząt z klasy V - IV miejsce, skład: Magdalena Loritz, Emilia Kinecka, Daria Smuszkiewicz.

Drużyna dziewcząt z klasy VI - VII miejsce, skład: Kamila Owczarzak, Paulina Maćkowiak, Martyna Prahl.

Gratulujemy wszystkim , a drużynie z klasy VI życzymy sukcesu na mistrzostwach rejonu.

24.10.2011 Drużynowe Mistrzostwa Gminy w Tenisie Stołowym (Hala Sportowa SP Koszuty)

Drużyna dziewcząt - II miejsce, skład: Kamila Owczarzak i Paulina Maćkowiak z kl. VI

Drużyna chłopców - II miejsce, skład: Włodarczyk Piotr, Gurgas Mateusz, Dolata Remigiusz z kl. VI.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy.

12.03.2012 Mistrzostwa Gminy Szkół Podstawowych w Unihokeja Dziewcząt i Chłopców. Chłopcy - I miejsce, Dziewczęta -II miejsce

20.03.2012 Mistrzostwa Powiatu Szkół Podstawowych w Unihokeja Dziewcząt. Dziewczęta -I miejsce. Skład drużyny: Kamila O., Martyna P., Joanna O., Weronika R., Anita M., Paulina M., Elżbieta D., Magdalena L., Emilia K., Olga A., Barbara S., Daria S., Paulina Cz.

24.03.2012 Mistrzostwa Rejonu Szkół Podstawowych w Unihokeja Dziewcząt. Dziewczęta -III miejsce. Skład drużyny j.w.