Rok szkolny 2012/2013

TURNIEJE I KONKURSY PRZEDMIOTOWE

23.11.2012 Wojewódzki Konkurs Humanistyczny - etap szkolny - uczniowie zakwalifikowani do etapu rejonowegoEmilia K. (kl. VI), Wiktoria Ł. (kl. VI), Łukasz K. (kl. VI)

29.11.2012 Wojewódzki Konkurs Matematyczny - etap szkolny - uczniowie zakwalifikowani do etapu rejonowegoJakub Sz. (kl. VI), Jakub N. (kl. VI)

30.11.2012 Wojewódzki Konkurs Przyrodniczy - etap szkolny -  uczniowie zakwalifikowani do etapu rejonowegoJakub Sz. (kl. VI), Dawid W. (kl. VI)

maj 2013 Gminny Konkurs Matematyczny "Mistrz Matematyki" - I miejsce i tytuł "Mistrz Matematyki" - Krzysztof G. (kl. VI), II miejsce - Łukasz K. (kl. VI)

czerwiec 2013 Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR 2013 -  wyróżnienia: Łukasz K. i Dawid W. (kl. VI), Agata R. (kl. V), Dominika P.  i Mateusz R. (kl. IV), Dominika S. (kl. I)

ZAWODY SPORTOWE

25.09.2012 Mistrzostwa Gminy Słupca Szkół Podstawowych w Sztafetowych Biegach Przełajowych (SP Cienin Zaborny)

III miejsce dla szkoły. Reprezentanci: Barbara S., Olga A., Daria S. - kl. VI; Weronika W., Małgorzata P. - kl. V, Konrad S.,  Jakub N., Dawid W., Adam K. - kl. VI; Filip M. - kl. V

24.09.2012 Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym (Hala Sportowa SP Koszuty)

III miejsce - drużyna dziewcząt: Emilia K., Daria S. z kl. VI i Natalia Maćkowiak z kl. V

V miejsce - drużyna chłopców: Konrad S. i Jakub N. z kl. VI.

24.09.2012 Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym (Hala Sportowa SP Koszuty)

III miejsce - drużyna dziewcząt: Emilia K., Daria S. z kl. VI i Natalia Maćkowiak z kl. V

V miejsce - drużyna chłopców: Konrad S. i Jakub N. z kl. VI.

03.10.2012 Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych (Zagórów)

Nasza szkoła zajęła VII miejsce.  Skład drużyny: Barbara S., Olga A., Daria S. - kl. VI; Weronika W., Małgorzata P. - kl. V, Konrad S.,  Jakub N., Dawid W., Adam K. - kl. VI; Filip M. - kl. V

09.10.2012 Mistrzostwa Gminy Słupca w Indywidualnych Biegach Przełajowych (SP Cienin Zaborny)

Dziewczęta kl. IV - V: Nikola M. - III m, Małgorzata P. - V m, Daria K. - XII m, Wiktoria B. - XVI m

Dziewczęta kl. VI: Weronika W.- II m Barbara S. - V m, Magdalena L. - VI m, Olga A.- VII m, Daria S. - XII m

Chłopcy kl. IV - V: Filip M. - II m, Mateusz R. - VIII m

Chłopcy kl. VI: Konrad S. -I m,  Jakub N. - III m, Krzysztof G. - VIII m, Jakub Sz. - XV m, Adam K. - XVI m, Dawid W. - XVIII m

Awans do MISTRZOSTW POWIATU: Nikola M., Małgorzata P., Filip M., Weronika W., Barbara S., Konrad S., Jakub N.

11.10.2012 Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego w Badmintonie (MOSiR Słupca)

Dziewczęta kl. V - VI: Magdalena L., Daria S., Małgorzata P., Emilia K., Olga A., Barbara S.- II m,

Chłopcy kl. IV - VI: Konrad S, Jakub N, Jakub Sz, Filip M. Kacper W. - IV m

Awans do FINAŁU REJONOWEGO wywalczyły dziewczęta: Magdalena L., Daria S., Emilia K.

29.10.2012 Mistrzostwa Gminy Słupca w Halowej Piłce Nożnej (Hala Sportowa SP Koszuty)

Nasza szkoła zajęła II miejsce.  Skład drużyny: Konrad S., Kamil S., Filip M., Jakub N., Jakub Sz., Mateusz M., Kacper W., Adam K., Dawid W., Łukasz K., Norbert S.

Awans do MISTRZOSTW POWIATU

08.11.2012 Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego w Halowej Piłce Nożnej Szkół Podstawowych (MOSiR Słupca)

Skład drużyny: Konrad S., Jakub N., Jakub Sz., Kacper W., Adam K., Dawid W., Łukasz K., Kamil S., Norbert S. -kl. VI oraz  Filip M. z kl. V