Rok szkolny 2013/2014

KONKURSY I TURNIEJE

22.05.2014 XI Gminny Konkurs Matematyczny

I miejsce - Agata Roszak kl. VI -"Mistrz Matematyki"

16.05.2014 Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur

Wyróżnienia: Dominika Pomorska - kl. III, Dominika Stępniak - kl. IV

14.04.2014 Gminny Etap Turnieju Bezpieczeństwa o Ruchu Drogowym

I miejsce - skład drużyny: Kamila Kwiecińska, Nikola Mrugalska, Mikołaj Domiński, Rafał Gurgas

27.03.2014 Gminny Konkurs Wiedzy Religijnej

III miejsce - zdobył zespół w składzie: Zuzanna Kukulska, Julia Radecka, Natalia Król

13.03.2014 Eliminacje Powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom"

I miejce - Aleksandra Bąkowska i awans do etapu wojewódzkiego

III miejsce - Robert Waszak

26.02.2014 Gminny Konkurs Recytatorski

II miejsce -Zuzanna Kukulska

Nagroda Wójta - Dawid Żak.

24.02.2014 Szkolny Konkurs Recytatorski

Kategoria klas I-III: Mistrz Recytacji - Jakub Jóźwiak, Wicemistrz Recytacji - Adrianna Nowak, Wyróżnienie - Wiktoria Ciesielska;

Kategoria klas IV-VI: Mistrz Recytacji - Zuzanna Kukulska, Wicemistrz Recytacji - Dawid Żak, Wyróżnienie - Kamila Kwiecińska.

Awans do etapu gminnego!

20.02.2014 Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej „MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM” -etap gminny

I miejsce-Robert Waszak kl. V

II miejsce-Aleksandra Bąkowska kl. VI

ZAWODY SPORTOWE

09.04.2014

W Mistrzostwach Powiatu Słupeckiego w Piłce Nożnej Chłopców:

III miejsce - I skład drużyny: Bartosz Gruszczynski, Dawid Żak, Mateusz Radecki, Albert Bartyszak, Dominik Gadawski, Krzysztof Śniegowski, Wojtek Blimka;

IV miejsce - II skład: Piotr Wojtczak, Wiktor Mrugalski, Daniel Domiński, Mikołaj Domiński, Piotr Okupniarek, Wojciech Rewers, Hubert Baranowski, Filip Mrugalski.

Gratulujemy!

05.04.2014

V-VI miejsce w Mistrzostwach RejonuSzkół Podstawowych w Unihokeju Dziewcząt. Skład zespołu: Małgorzata Paluszewska, Weronika Pałucka, Agata Roszak, Dominika Maćkowiak, Nikola Mrugalska, Agata Zegarlińska, Aleksandra Bąkowska, Julia Radecka, Natalia Maćkowiak, Andżelika Herudzińska, Alicja Stasiak, Natalia Król. Gratulujemy!

25.03.2014

I miejsce w Mistrzostwach Gminy Słupca w Piłce Nożnej Chłopców. I skład drużyny: Bartosz Gruszczynski, Dawid Żak, Mateusz Radecki, Albert Bartyszak, Dominik Gadawski, Krzysztof Śniegowski, Wojtek Blimka. II skład: Piotr Wojtczak, Wiktor Mrugalski, Daniel Domiński, Mikołaj Domiński, Piotr Okupniarek, Wojciech Rewers, Hubert Baranowski, Filip Mrugalski.

Awans do Etapu Powiatowego!

05.03.2014

V - VIII miejsce w Mistrzostwach Powiatu Słupeckiego Szkół Podstawowych w Unihokeju Chłopców.  Skład zespołu: Filip Mrugalski, Dominik Gadawski, Rafał Gurgas, Piotr Wojtczak i Albert Bartyszak z klasy VI, Wiktor Mrugalski, Mateusz Radecki i Piotr Okupniarek z kl. VI oraz Dawid Żak, Krzysztof Śniegowski i Wojtek Rewers z kl.IV.

27.02.2014

I miejsce w Mistrzostwach Gminy Słupca SzkółPodstawowych w Unihokeju Chłopców. Skład zespołu: Filip Mrugalski, Dominik Gadawski, Rafał Gurgas, Piotr Wojtczak i Albert Bartyszak z klasy VI, Wiktor Mrugalski, Mateusz Radecki i Piotr Okupniarek z kl. VI oraz Dawid Żak, Krzysztof Śniegowski i Wojtek Rewers z kl.IV.

Gratulujemy! Awans do Finału Powiatowego!

26.02.2014

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Słupeckiego Szkół Podstawowych w Unihokeju Dziewcząt. Skład zespołu: Małgorzata Paluszewska, Weronika Pałucka, Agata Roszak, Dominika Maćkowiak, Nikola Mrugalska, Agata Zegarlińska, Aleksandra Bąkowska, Julia Radecka, Natalia Maćkowiak, Andżelika Herudzińska, Alicja Stasiak, Natalia Król.

Gratulujemy! Awans do Finału Rejonowego!

20.02.2014

I miejsce w Mistrzostwach Gminy Słupca w Unihokeju Dziewcząt. Skłąd drużyny: Małgorzata Paluszewska. Weronika Pałucka, Aleksandra Bąkowska, Agata Roszak, Julia Radecka, Andżelika Herudzińska, Agata Zegarlińska, Dominika Maćkowiak, Natalia Maćkowiak, Alicja Stasiak i Wiktoria Stasiak z kl. VI, Nikola Mrugalska, Kamila Kwiecińska, Natalia Król i Martyna Gorzelanczyk z kl. V.

Awans do Finału Powiatowego!

Halowa piłka nożna

II miejsce w Mistrzostwach Gminy Słupca drużyna chłopców

V-X miejsce w Mistrzostwach Powiatu

Badminton

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu dziewczęta

V-X miejsce w Mistrzostwach Rejonu

Tenis stołowy

III miejsce w Mistrzostwach Powiatu dziewczęta,

V-VII chłopcy

Turniej piłki ręcznej

I miejsce w Mistrzostwach Gminy Słupca drużyna chłopców,

II miejsce w Mistrzostwach Gminy Słupca drużyna dziewcząt

VIII-X miejsce w Mistrzostwach Rejonu chłopcy

IV-V miejsce w Mistrzostwach Rejonu dziewczęta,

Turniej gwiazdkowy w tenisie stołowym

IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu Nikola M.